SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV, Stříbro

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 29 000 Kč
Referenční číslo
9-21-350041
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nově se rozjíždějící firmy ve Stříbře hledáme Skladníky/Řidiče VZV.

Hledáte práci v nové, moderní společnosti a láká Vás práce ve skladu?

Dáme šanci i uchazečům bez praxe a řidičského oprávnění na VZV.

Jako Skladník/Řidič VZV budete mít na starost:

  • obsluha VZV
  • práce ve skladu
  • manipulace s materiálem
Požadavky
  • předchozí zkušenost na pozici Skladníka/Řidiče VZV výhodou
  • řidičské oprávnění na VZV nebo zkušenost s řízením VZV výhodou
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • nemáte praxi, ani řidičské oprávnění na VZV? Nevadí, vše Vás naučíme.
Benefity
  • čtvrtletní bonusové ohodnocení
  • prémie za odpracované noční směny (20 %)
  • prémie za za odpracované víkendy (25 %)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce