SKLADNÍK/CE - stabilní zaměstnání ve skladu s léky

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 36 400 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-21-406243
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě hledáme SKLADNÍKY/CE pro farmaceutickou společnost. Že nechcete pracovat přes agenturu? Pak je tato příležitost právě pro Vás, hledáme totiž zaměstnance do KMENE :) Pokud jste se s prací v oblasti logisitky setkal/a, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Jaká je náplň této práce?

  • Kontrola přijímaného a vydávaného materiálu
  • Manipulace s materiálem, jeho značení a kontrola
  • příprava materiálu k výdeji včetně měření/vážení/počítání
  • manipulace s vozíky, případně i VZV/retrakem (zaučíme)
  • inventarizace

2 směnný provoz – pondělí – pátek, ranní a odpolední směny

Mzda: 36 400Kč (základní mzda 31 000 Kč + příplatky za směnnost 1 000 Kč + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky
  • dokončené SOU vzdělání
  • zkušenost s prací ve skladu
  • český nebo slovenský jazyk na výborné úrovni
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (někdy i So, Ne a svátky s motivujícími příplatky)
  • Zkušenost s VZV
Benefity
  • nástup do kmene společnosti
  • měsíční bonus až 4 400 Kč
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí