Skladník | Teamleader skladu

Plný úvazek
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-21-406002
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s VZV a umíte si zjednat pořádek? Hledáme teamleadera skladu nebo skladníka, který chce vyrůst pod našimi křídly. Čeká Vás:

  • být prodlouženou rukou vedoucího logistiky
  • zároveň přiložit ruku k dílu svým kolegům
  • úzká spolupráce s výrobou
  • organizace práce bez nutnosti plánování směn
  • motivace svěřeného týmu
  • dohled nad dodržováním BOZP/PO
  • kontrola úplnosti vyplňovaných reportů

Z ÚSTÍ NAD LABEM, CHABAŘOVIC, CHLUMCE I KRUPKY MÁME SVOZOVÉ AUTOBUSY NAVAZUJÍCÍ NA SMĚNNÝ PROVOZ

Požadavky
  • praxe na pozici skladníka
  • alespoň lehká zkušenost s vedením lidí (např. občasný zástup)
  • zkušenosti s VZV, ideálně platný VZV průkaz (není podmínkou)
  • zkušenost s některým ze systémů skladového hospodářství (např. SAP či jiné)
  • ochotu pracovat v 8 hodinovém režimu na 3 směny (R/O/N)
Benefity
  • 13. plat
  • Hlavní pracovní poměr ihned na dobu neurčitou
  • Dotované stravování 30 Kč
  • Dotované kávomaty 4 Kč
  • Poukázky Flexi Pass po zkušební době
  • Svozová doprava z Ústí nad Labem
  • Příspěvek na penzijní připojištění po dvou letech
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)