SKLADNÍK s VZV - LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
11-21-381846
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíš řídit VZV? Poradíš si se zaskladněním a vyskladněním materiálu? Zvládneš také vše zaevidovat v PC?

Potom se nám ozvi na pozici:

SKLADNÍK s VZV

Co Tě čeká:

  • příjem, výdej materiálu a manipulace se zbožím
  • zajišťování procesu příjmu materiálu - od převzetí zásilek od dopravců, fyzické kontroly, polepení štítky, po uložení uvolněného zboží do skladu
  • výdej materiálu do výroby
  • expedice zakázek - včetně balení a štítkování dle požadavků zákazníka
  • vedení skladové evidence o pohybu zboží
  • manipulace s materiálem
  • naskladnění výrobků do centrálního skladu hotové výroby
  • provádění inventur
  • práce ve 3 směnném provozu v čistém výrobním prostředí
Požadavky
  • praxe v řízení VZV
  • zkušenosti s prací se čtečkou
  • schopnost práce v Excelu
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat na 3 směny
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • 2x ročně flexi pass a další firemní benefity
  • zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny
  • dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel)
  • firemní vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • parkování v areálu společnosti