SKLADNÍK - KLECANY - SVOZY ZDARMA, 26 - 35 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
13-21-360080
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro stabilní společnost se silným zázemím hledáme kandidáty na pozici SKLADNÍKA. Pokud nyní zaměstnání hledáte, zašlete nám svůj životopis a my se Vám obratem ozveme!

Náplň práce:

  • příprava zboží na palety
  • manipulace s paletovým elektrickým vozíkem
  • práce se scannerem

Práce probíhá v 12-ti hodinovém provozu formou krátký/dlouhý týden od 18:00 - 6:00 hod. (pouze noční směny).

Mzda: 26 000 Kč + odměny až 8 000 Kč dle kvality odvedené práce

Lokalita: Klecany - svozy ze širokého okolí ZDARMA (např. Kladno, Slaný, Kralupy n./Vlt., Odolena Voda, Mělník, Neratovice, Roudnice n./Labem, Štětí), případně také poskytujeme příspěvek na dopravu

Požadavky
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • loajálnost
  • ochota práce na noční směny
Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou v kmenu společnosti
  • ubytování po zkušební době zdarma
  • multisport karta (doplatek pouze 180 Kč/měs.)
  • kantýna (obědy za 30 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zlevněné tarify, dovolené a další
  • svozy zdarma ze širokého okolí např. Kladno, Slaný, Kralupy n./Vlt., Odolena Voda, Mělník, Neratovice, Roudnice n./Labem, Štětí