Skladník i bez VZV - KUŘIM - až 26 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 26 000 Kč
Referenční číslo
3-21-365263
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání? Láká Vás práce ve skladu? Hledáme spojku mezi výrobou a skladem!

Náplň práce je následující:

  • dovoz materiálu ze skladu do výroby
  • odvoz hotových produktů na sklad
  • odpovědnost za odpadové hospodářství
  • zadávání dat do SAP

Platný průkaz k VZV není třeba, zaučíme Vás.

Lokalita: KUŘIM - cca 15 minut od Brna - výborná dostupnost jak autem, tak autobusem.

Požadavky
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze (denní i noční směny)
  • zkušenost z výroby nebo skladu výhodou, nikoliv podmínkou
  • zkušenost se SAP výhodou, nikoliv podmínkou
  • logické uvažování
  • samostatnost, zodpovědnost
Benefity
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu až 2500 Kč
  • dotované závodní stravování
  • 13. plat

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Obratem Vás budeme co nejdříve kontaktovat s podrobnostmi.