SKLADNÍK, 3 směny, až 32 000 Kč, Praha 10

Plný úvazek
Mzda
29 000 - 31 000 Kč
Referenční číslo
13-21-346052
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zručný, hledáte práci od pondělí do pátku a nevadí Vám pracovat ve skladu?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Právě hledáme SKLADNÍKA/SKLADNICI do třísměnného provozu do skladu s materiály pro výrobu nábytku.

Vaší náplní práce na pozici SKLADNÍKA bude:

  • příjem a výdej zboží
  • udržování pořádku na pracovišti
  • řízení VZV
  • fyzická manipulace s těžším zbožím
  • komunikace se zákazníky a dopravci
  • manipulace s těžkými břemeny

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 10

Mzda: 29 000 - 31 000 Kč dle zkušeností + 1000 Kč docházkový bonus

Pracovní doba: pondělí - pátek

3 směnný provoz - 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00

Požadavky
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenosti s VZV výhodou
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • stravenky 90 Kč/den
  • docházkový bonus 1 000 Kč
  • Kafeterie - 5 000 Kč/rok
  • po roce - příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • pojištění odpovědnosti za škody způsobené při výkonu povolání za zvýhodněných podmínek