SKLADNÍK | 25 000 Kč | TÁBOR

Plný úvazek
Mzda
25 000 Kč
Referenční číslo
7-21-372616
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je pro tebe jízda životem jako jízda na vysokozdvižném vozíku? Pak jsi na správném místě!

Hledáme nové šikovné kolegy do skladu v Táboře, odkud budeš zásobovat výrobní proces zákazníka a skladovat hotové výrobky. Co bude tvou náplní práce?

  • Budeš jezdit s elektrickými nebo plynovými VZV
  • Budeš pracovat se zbožím dle objednávek zákazníka - od jeho příjmu a přípravy až po vychystání
  • Budeš zajišťovat naložení a vyložení zboží z nákladních aut a jeho expedici
  • K ruce budeš mít systém WMS
Požadavky

Praxe na pozici skladníka

Průkaz VZV - aktivně nebo možno obnovit

Znalost práce se čtečkou/skenerem výhodou

Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Aktivní přístup k práci, pracovitost, poctivost

Práce vhodná pro muže, manipulace s těžkými břemeny

Benefity

Stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den

4 týdny dovolené + 5 dnů sick days

Po 6 měsících nárok na příspěvek 500 Kč/měsíc na penzijní připojištění

Příplatky a přesčasy dle zákoníku práce

Férové jednání a přátelský kolektiv