Servisní technik VN zařízení pro Moravu a Slovensko

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-9-356586
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro známou zahraniční společnost působící na českém trhu v mnoha oblastech hledáme kandidáta na pozici Servisního technika divize Smart Infrastructure. Tato divize se zabývá inteligentním přenosem a distribucí elektrické energie.

Jak si představit pracovní náplň?

  • zajištění servisních prací, zkoušek a testování přímo u zákazníků
  • na starosti celá Morava a Slovensko, na cestách 4 - 5 dní v týdnu
  • montáž a demontáž zařízení, uvedení do provozu
  • práce s měřícími a diagnostickými přístroji pro VN zařízení
  • zpracování potřebné dokumentace a protokolů
  • spolupráce s kolegy ve výrobě
Požadavky
  • SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • vyhláška 50/78 Sb., min. §6 nad 1000V nutností
  • znalost elektrických obvodů, orientace v obvodových schématech
  • ŘP sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC
  • základní znalost anglického jazyka pro překlad dokumentace a technických popisů
Benefity
  • nadstandardní zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost HO, cestování po celé Moravě + SR
  • 5 týdnů dovolené
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč ročně
  • příspěvek na stravování, diety dle zákonných nároků