SERVISNÍ TECHNIK | ELEKTROTECHNIKA | VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Referenční číslo
6-5-359849
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příjemná změna v nabídce pozic!! V oboru stavebnictví - dopravní, pozemní, silniční stavby.

ALE nehledáme kopače, hledáme elektro techniky!

Bude Tě čekat instalace a servis elektronických zařízení pro silniční dopravu v rámci celé ČR.

Setkáš se s novými technologiemi, které si firma sama vyvíjí.

Budeš provádět opravy a údržby všech systémů pro silniční dopravu, které na náš i světový trh firma dodává.

Budeš provádět pravidelné preventivní kontroly zařízení.

Chceš se dozvědět víc? Konkrétní projekty Ti ráda popíšu!!!

Požadavky
  • vyučen/a, maturita nebo VŠ vzdělání - v oboru elektrotechniky/elektrotechnického směru NUTNÉ
  • vyhláška č.50, §6 - může být i propadlá, nebo pokud splňujete pouze praxi - umožníme dodělat!
  • schopnost se samostatně rozhodovat
  • řidičský průkaz skupiny B - cestování po ČR (vždy s návratem domů)
Benefity
  • zázemí špičkové české technologické firmy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní výuka jazyků
  • účast na odborných konferencích a školeních