SERVISNÍ TECHNIK

Referenční číslo
16-18-370482
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímají Vás bezpečnostní technologie? Chcete změnit své současné pracoviště a naučit se něčemu novému?

Potom nám pošlete životopis a my Vám nabídneme zajímavou pracovní pozici SERVISNÍHO TECHNIKA a to pro jednu z největších společnosti na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Servisní výjezdy k zákazníkům v rámci svěřeného regionu na Jižní Moravě.
  • Montáže a instalace zabezpečovacích systémů.
  • Poskytovat odborné konzultace při instalacích zařízení.
  • Záruční i pozáruční servis produktů.
  • Komunikace se zákazníky (e-mailem, telefonicky a osobně) a zodpovídat technické dotazy.
Požadavky

Co od Vás požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického směru (slaboproud).
  • Předchozí zkušenost v oblasti technické bezpečnosti (technik, konzultant).
  • Mít v držení vyhl. č. 50/1978 - § 6. a řidičský průkaz sk. B
  • revizní zkoušky
  • Umět efektivně využívat MS Office (především Word, Excel a Outlook)
  • Flexibilitu a ochotu trávit část pracovní doby na cestách
Benefity

Co zaměstnavatel nabízí?

  • Moderní pracovní prostředí, vybavené nejnovějšími technologiemi.
  • Otevřený přístup založený na důvěře a super pracovní partu.
  • Možnost širokého uplatnění znalostí a dovedností.
  • Služební telefon, notebook a auto i k soukromým účelům.
  • 5 týdnů dovolené zaslouženého odpočinku a stravenky v hodnotě 100 Kč.
  • Účast na školeních a odborných seminářích.
  • Firemní akce.