SERVISNÍ KLIENTSKÝ PORADCE|STŘÍBRO

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-3-378467
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte momentálně stabilní pozici, na které byste uplatnili své komunikační dovednosti? Zajímala by Vás oblast financí a máte zájem o profesní růst a rozvoj celkově v obchodní činnosti? Potom by Vás mohla zajímat pozice SERVISNÍ KLIENTSKÝ PORADCE, na kterém aktuálně pracuji pro pobočku ve Stříbře.

Náplní práce SERVISNÍHO KLIENTSKÉHO PORADCE je:

  • Komunikace s aktuálními klienty (osobně, po telefonu)
  • Poradenství klientům na základě jejich potřeb
  • Komunikace a spolupráce s ostatními kolegy, odděleními
  • Administrativa
  • Práce s interním systémem
Požadavky
  • Úspěšně ukončené vzdělání (minimálně maturita)
  • Příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s prací se zákazníky/klienty
  • Proaktivitu, obchodního ducha a tah na branku
  • Základní orinetace v moderních technologiích (práce s počítačem, tabletem)
  • V 1. roce průměrný měsíční příjem včetně bonusu ve výši 37.000 Kč
  • Vzdělávání v oblasti bankovnictví a financí v hodnoce 250.000 Kč včetně certifikací
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené, 5 dní sick days, 1 den volna navíc každý měsíc
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Příspěvky do Cafeterie, možnosti Multisport karty
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodnění mobilní tarif, nákup automobilů, elektroniky, zájezdů a mnoho dalších.