SEŘIZOVAČ S VYHL. 50§5 - ABSOLVENT/ KLÁŠTEREC

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-21-340598
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší čisté elektro výroby, zaměřené na automobilový průmysl, hledáme šikovného seřizovače s platnou vyhláškou 50§5. Ten bude provádět komplexní činnosti, související s opravami, údržbou a seřizováním našich výrobních strojů a zařízení. Můžeš být absolvent, rádi Ti dáme příležitost k rozvoji zkušeností, získaných pečlivým studiem :-).

Požadavky

Pokud jsi čerstvě absolvoval učební obor elektrikář nebo odmaturoval na technické SŠ, budeš mít určitě platnou vyhlášku 50/78 Sb. §5. Kromě toho pro Tebe bude důležité:

* umět pracovat s PC - zejména MS OFFICE
* být ochoten pracovat ve TŘÍSMĚNNÉM PROVOZE
* být aktivní řidičem (sk. B)

Benefity

* možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
* práce v čisté automotive výrobě
* týmové prostředí a prima kolegové
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* 13. a 14. plat
* individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
* obědy za 22 – 27 Kč
* odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
* příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
* příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
* možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
* vzdělávací kurzy
* firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.