Seřizovač

Referenční číslo
8-21-336619
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro rozšiřující se závod v Teplicích hledáme Seřizovače ! Pro nezkušené plánované zaškolení 2 - 4 měsíce v zahraničí !

Vaší náplní práce bude:

  • Provádí výměny a základní údržbu forem dle výrobního plánu
  • Kontroluje parametry stroje
  • Zodpovídá za kvalitu nastavení stroje
  • Zodpovídá za dodržování všech předepsaných postupů, technických specifikací pro stroje, výrobek a činnosti
  • Zodpovídá za čistotu a pořádek na jemu svěřeném úseku
  • Aktivně spolupracuje na řešení problémů na jemu svěřeném úseku
Požadavky
  • SOU, nejlépe technického směru
  • praxe výhodou
  • pečlivost, samostatnost
  • manuální zručnost
Benefity
  • měsíční prémie až do výše 40% mzdy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • možnost přesčasové práce s příplatkem
  • zaškolení v zahraničí