SENIOR ÚČETNÍ | ANGLIČTINA | centrum ČB

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-7-401691-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracujete již nějakou dobu v účetnictví, domluvíte se anglicky a chcete pracovat v centru Českých Budějovic?

Hledáme nového kolegu do mezinárodní společnosti na pozici SENIOR ÚČETNÍ.

Náplň práce:

  • správa účetních úkonů (zaúčtování faktur, zúčtování inkasa, kontrola návrhů plateb a upomínek od dodavatelů, uzávěrkové činnosti)
  • komunikace v angličtině
  • údržba kmenové databáze dodavatelů
  • hlavní kontaktní osoba v rámci oddělení účetnictví
  • dohled nad týmem účetních specialistů a dodržování plánovaných termínů
  • úzká spolupráce s manažerem (report)
  • podpora HR oddělení při měření výkonnosti zaměstnanců a při náborových aktivitách
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ - ideálně ekonomický obor
  • angličtina na úrovni B2 (mezinárodní firma)
  • zkušenosti v účetnictví (např. mezinárodní účetní standardy)
  • znalost SAP
  • jakýkoliv další jazyk VÝHODOU
Benefity
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města