Senior SAP konzultant - Česká firma!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340564
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o správu dat, dokumentů a informací?

Bavilo by Vás implementovat řešení na bázi OpenText Suite for SAP?
Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodné řešení na míru?
Integrovat změny do stávajícího systému?
Spolupracovat s vývojáři?
Zaškolovat uživatele?

Hledáme Seniornější SAP Konzultanty pro práci na zajímavých projektech pro naše klienty v ČR i zahraničí.

Jsme menší česká firma, kde má slovo jednotlivce ještě váhu a kde každý úspěch umíme pořádně oslavit!

Mezi naše partnery patří třeba Opentext nebo SAP.

Láká Vás příjemné pracovní prostředí, kde Vám vyjdou vstříc a kde si odpočinout můžete třeba u Playstation? Oceníte spoustu certifikací a odborný růst? Možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní práce?:

- Analýza zákaznických požadavků, návrh a specifikace budoucího řešení
- Implementace řešení na bázi produktů OpenText v SAP prostředí
- Programové úpravy standardních řešení (ABAP), integrace na stávající systémy zákazníka
- Řízení projektového týmu ve spolupráci se zodpovědným PM

Požadavky

- Všeobecná technická znalost SAP (architektura, datový model, integrace, administrace, …)
- Programování v ABAP
- Obecná znalost modulů FI, MM, WF a HR výhodou
- Znalost SQL
- Angličtina, komunikativnost a řidičský průkaz sk. B

Benefity

- Výborný kolektiv a pracovní prostředí
- Důraz na osobní rozvoj v oblasti soft skills i technických znalostí
- 4 týdny dovolené + den za každý odpracovaný rok navíc
- Klouzavá pracovní doba (kanceláře jsou přístupné 24/7)
- Spolupráce s mezinárodními týmy
- Možnost cestování po Evropě
- Ovocné pondělky
- Teambuildingy
- Relax room (volant, xbox, boxovací pytel...)
- Možnost práce na IČO i HPP