Senior Sales Assistant

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-1-374910
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme mezinárodní stabilní společnost a nyní rozšiřujeme své řady o pozici Senior sales assistant.

Koho hledáme? Někoho pro aktivního, pečlivého a komunikativního, to je naše priorita! Pokud máte navíc zkušenosti z administrativy, logistiky, nebo s řešením obchodu, může toto být Vaše nová práce snů!

Hlavní náplní práce je:

  • podpora back office
  • koordinace logistiky a dodávek zboží, reklamace
  • starost o stávající klienty a rozvíjení vztahu s nimi
  • podpora rozvoje obchodu
  • spolupráce s dalšími pobočkami a dodavateli v Evropě i celosvětově
  • průzkum trhu
  • tvorba reportů a analýz

Hledáme někoho, kdo rád cestuje a nezalekne se občasných výjezdů, bez řidičského průkazu to tedy nepůjde. Můžete se občas podívat i do zahraničí.

Nástup možný IHNED!

Praha 1 centrum

Požadavky
  • sš nebo vš vzdělání
  • předchozí zkušenosti z administrativy, logistiky a nebo obchodu min. 3 roky
  • řidičský průkaz sk. B a ochota občasného cestování
  • plynulá angličtina - denní komunikace se zahraničím - min. B2
  • znalost programů MS Office
Benefity
  • 13. plat
  • osobní automobil k soukromému užití
  • 5 sick days
  • home office
  • notebook
  • mobilní telefon
  • možnost cestovat po celém světě