SENIOR RECRUITER | ZKUŠENÝ NÁBORÁŘ | GRAFTON

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
18-14-350621
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší divize Business services hledáme zkušeného člověka z prostředí náboru, kterého láká mezinárodní pracovní prostředí a který by rád zastřešil kompletní náborové projekty u našich klientů.

Pobočka Business Services se zaměřuje na spolupráci s mezinárodními firmami, napříč různými sektory, především v oboru financí a účetnictví, lidských zdrojů, logistiky, nákupu a administrativy a jedná se o jednu z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček v rámci České republiky.

Současný stabilní tým má 12 členů, kteří pracují pro klienty z různých oborů, a obsazuje širokou škálu pozic - od absolventských po manažerské.

Požadavky

Klienti od nás očekávají perfektní servis, proto je pro nás zkušenost s náborem zásadní.

V životopisu pozitivně hodnotíme zkušenost s obchodem, popř. zákaznickým servisem.

Jelikož spolupracujeme s mezinárodními klienty a pohovorujeme i cizince, pokročilá znalost angličtiny je pro nás klíčová.

  • 20 dní dovolené + 4 dny free days + 2 dny vánočního volna + další volno za splnění cílů + 2 dny sick days
  • cafeteria systém - Benefit Plus karta- v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80Kč / den
  • Multisport karta
  • dárek k narozeninám
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti