Senior Recruiter | interní nábor | AJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-14-372412
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zapálený recruiter, každou novou pozici bereš jako výzvu a tak trochu i osobní challenge? Máš profi angličtinu? Tak v tom případě ti můžeme nabídnout pozici interního recruitera ve výrobní společnosti!

Co od pozice očekávat?

  • budeš mít zodpovědnost za celý náborový proces (od vyhledání kandidáta až po představení nabídky)
  • bude na tobě získávat kandidáty pomocí různých strategií a komunikačních kanálů
  • povedeš pohovory s kandidáty, prezentace a představení pracovních pozic
  • na starosti budeš mít převážně takzvané white-collar pozice, nábor bude i napříč Evropou
  • angličtinu využiješ opravdu často, tvým nadřízeným bude native speaker

Jdeš do toho? :)

Požadavky

Co je must have na pozici a co bude plus?

  • zkušenosti s náborem různorodých pozic jsou podmínkou, ideálně zkušenosti s náborem do prostředí výrobních firem a automotive
  • bez vysoké úrovně angličtiny se opravdu neobejdeš, využití bude jak při pohovorech s kandidáty, tak i s nadřízenými
  • znalost různých komunikačních kanálů, inzerce, přímého oslovení a vyhledávání kandidátů je taky nutností
  • a když tě tohle všechno bude navíc ještě pořádně bavit, bude to opravdu super! :)
Benefity
  • fixní a velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • příspěvek na stravování
  • systém dalších benefitů