Senior Projektant / Architekt

Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč
Referenční číslo
2-40-337659
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů a domluvíte se anglicky nebo německy?

Máme pozici pro Vás:

SENIOR PROJEKTANT / ARCHITEKT

Co bude Vaší náplní práce:

  • vedení projekčního tým a koordinování projektu s ostatními projektanty
  • projektová příprava bytových, administrativních a hotelových objektů
  • navrhování studií budov a projektů
  • sledování aktuálního vývoje v oblasti realit
  • komunikace s klienty i s ostatními projektanty
  • spolupráce s externími partnery v ČR a zahraničí (Německo, Holandsko, Rakousko)
Požadavky
  • vzdělání ve stavebním oboru
  • zkušenosti v projektování bytových, administrativních nebo hotelových objektů (min. 10 let)
  • znalost stavebních předpisů a norem platných v Praze a ČR
  • zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost týmové i samostatné práce
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • velmi dobrá znalost programu MS Office, CAD, grafických editorů, vítány znalosti projektování revitu ve 3D
Benefity
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práce na zajímavých projektech
  • zahraniční projekty
  • možnost cestovat
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazyková výuka