Senior Product Manager

Lokalita
Obor
Referenční číslo
19-19-382943
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nová atraktivní pozice, která vznikla díky dalšímu rozšiřování velkých business projektů v oblasti digitalizace a rozvoje naší nabídky služeb na zahraničních automobilových trzích.

Co budete dělat?

  • Odpovědnost za digitální platformu, která řídí obrovské množství transakcí na automobilovém trhu.
  • Plná odpovědnost za produkt jako celek s přesahem do starších částí systému.
  • Plánování priorit produktu a koordinace a řízení s vývojovými týmy.
  • Navrhování nových řešení vzniklých složitých problémů.
  • Koordinace členů týmu a jejich motivace pro zvolená řešení.
  • Spolupráce s agilními vývojovými týmy.
  • Definice a rozšiřování cílových zákaznických skupin v oblasti našeho segmentu.
Požadavky

Kdo jste?

  • Skvělé pochopení dané obchodní domény, strategie, trhu a strategie „go-to-market“.
  • Komunikativní angličtina.
  • Výborné porozumění úspěšným řešením, produktům a službám, jako jsou např. Uber, Booking, Carvana nebo Zillow.
  • Talent a schopnost porozumět složitým obchodním procesům.
  • Praktické zkušenosti s agilními týmy, inovativní myšlení, zapálení a lásku k autům.
  • Motivaci a schopnosti si svou práci obhájit před vedením společnosti, mít přehled v oblasti aktuálních trendů.
  • Pokročilé znalosti technologií, jejich silných a slabých stránek a promítnutí těchto znalostí do technologií produktů
  • Výborné estetické vnímání a orientaci v UX a UI.
  • Dovednost definovat zákaznické cílové skupiny, tvorba a spuštění nových produktů.
Benefity
  • Multisport karta
  • Zvýhodněný tarif
  • Zvýhodněné služby a produkty společnosti
  • Tréninková akademie
  • Jazykové kurzy
  • Sportovní a společenské akce
  • Možnost občerstvení
  • Možnost kariérního růstu