Senior Postgres vývojář

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345389
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá tě sport? Chtěl bys vidět, jak se připravují kurzy na sportovní utkání? Nebojíš se pracovat na softwaru s nejvyšší návštěvností? Pokud nejsi fanouškem korporací, přidej se k nám.

Pracujeme na vlastním produktu "in house", který u klientů nasazujeme. Jde nám o komplexní nadhled a dlouhodobou kvalitu řešení od návrhu po realizaci. Jsme největším dodavatelem softwaru pro sportovní sázení ve střední Evropě.

Aktuálně hledáme Postgres vývojáře, který rozšíří náš pěti členný tým. Momentálně rozjíždíme větší projekty, kdy bychom chtěli kompletně přepracovat stávající databázovou vrstvu a přejít na PostgreSQL 10.

S čím se budeš setkávat?

  • PostgreSQL 9.x a 10.x
  • PgBouncer
  • PGpool
  • PGWatch
  • Mongo
  • Redis
  • MariaDB
  • Docker, CI
Požadavky
  • znalost PostgreSQL, minimálně 2 roky zkušeností
  • zkušenost s výkonnostním laděním a optimalizací kódu
  • komunikační dovednosti a analytické myšlení
  • mít vůli věci dokončovat efektivně a kvalitně

Výhodou je:

  • znalost Redis, Mongo a MariaDb/MySQL
  • zkušenosti ze sportovního sázkového oboru
  • zájem o obor
  • ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání
Benefity
  • zajímavé platové ohodnocení
  • služební mobil a notebook
  • příjemné kanceláře v centru Prahy (žádný open space)
  • profesní a kariérní růst
  • školení a vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • multisport karta
  • přístup k referral bonus programu
  • pet friendly prostředí