Senior Obchodní Manažer – Optické přenosové a přístupové sítě

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341447
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodního manažera (člena širšího obchodního teamu) pro prodej produktů určených pro použití v optických přenosových a přístupových sítích.

Pracovní náplň:
- Vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí ve svěřeném segmentu
- Péče o stávající zákazníky a rozšiřování spolupráce
- Poradenství, příprava, návrh a implementace vhodných řešení dle požadavků zákazníků na projektové a obchodní úrovni
- Tvorba obchodních nabídek
- Prezentace produktů a novinek
- Účast na výstavách a konferencích v ČR i zahraničí
- Jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- Spolupráce v rámci společnosti na plnění komplexnějších projektových cílů
- Spoluúčast na tvorbě strategie prodeje
- Reporting; Zodpovědnost za plnění obchodních cílů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání – technický obor (ideálně elektrotechnického směru)
- Praxe na obchodní pozici v některém z oborů telco/IT/slaboproud/silnoproud (min 3 roky)
- Základní znalosti, topologie a vlastnosti optických a telekomunikačních sítí, příp. IT sítí nebo SW řešení a poskytování služeb
- Výborné vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti
- AJ na komunikační úrovni (Být schopen komunikovat s dodavateli v AJ)
- Řdičský průkaz sk. B

Benefity

- 13.plat + odměny dle dosažených výsledků
- Jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti, 20 let na trhu v ČR
- Zajímavé zaměstnání v prostředí moderních telekomunikačních a ICT technologií
- Přátelský kolektiv
- Školení v tuzemsku i zahraničí
- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání s možností profesního i mzdového růstu
- Služební vůz i pro soukromé účely
- Mobilní telefon, Notebook
- Stravenky, Kafeterie
- Týden dovolené navíc
- Velmi příjemné moderní prostředí