SENIOR NÁKUPČÍ | NON AUTOMOTIVE VÝROBA | NÁSTUP IHNED

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
6-20-354249
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

POZICE VHODNA PRO NÁKUPČÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ UDĚLAT PROFESNÍ KROK DOPŘEDU!

Nehledáme žádné "béčkaře" - tato pozice je opravdová výzva pro ostřílené nákupčí!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za výběrová řízení se stávajícími i potenciálními dodavateli na všech úrovních
  • podíl na projektech redukce materiálových a režijních nákladů
  • spolupráce na zavádění nových projektů
  • koordinace dodávek materiálu u nových projektů
  • zodpovědnost za kvalitu materiálu, skladové zásoby a jejich evidence
  • spolupráce s oddělením kvality, engineeringu a logistiky
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B2 min - denní komunikace se zahraničními dodavateli
  • praxe na oddělení nákupu nutná, zde není prostor pro juniora bez praxe !
  • schopnost pracovat pod tlakem, umět se rychle rozhodnout
  • samostatnost, flexibilita
  • ochota cestovat do zahraničí
  • prostředí mezinárodní společnosti - rychlé pracovní tempo
Benefity
  • zázemí stabilní společnosti!
  • výborné výsledky v oblasti výroby v celosvětovém měřítku!
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
  • odborná/jazyková školení
  • možnost profesního růstu
  • další zaměstnanecké benefity
  • množství teambuildingových aktivit