Senior Marketing Manager

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
75 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
19-19-358179
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste přirozený leader s prokazatelnými zkušenostmi s vedením týmu z české společnosti?

Máte zkušenost s online i offline B2B marketingem, ideálně v FMCG?

Máte zkušenost s projektovým řízením?

Pokud můžete na všechny otázky odpovědět ano, tak neváhejte a čtěte dál!

Na této pozici budete:

  • připravovat, plánovat, implementovat a vyhodnocovat marketingovou strategii
  • posuzovat a rozhodovat o obchodní a marketingové politice organizace
  • prosazovat marketingové aktivity vůči obchodu
  • tvořit marketingový budget
  • analyzovat vývojové trendy konkurence na trhu a jejich marketingové strategie
  • koordinovat všechny způsoby reklamy i propagace ve firmě, a to i koordinace propagačních činností s ostatními úseky firmy
  • posuzovat dopady marketingových aktivit na chování zákazníka
  • organizovat věrnostní programy pro zákazníky
  • organizovat práci, řízení a motivaci zaměstnanců, kontrola a hodnocení kvality a výsledků práce podřízených pracovníků
Požadavky

Kdo jste:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (marketing/ekonomie výhodou)
  • zkušený leader, který již vedl marketingový tým
  • máte prokazatelné zkušenosti s offline a online marketingem (B2B)
  • řídil strategické projekty napříč firmou
  • máte analytické a obchodní myšlení, na základě kterého budete schopný nastavit cílové skupiny pro kampaně
  • člověk s technickým backgroundem (např. odvětví barvy, laky, autoservis, elektro, velkoobchod), může být však i člověk z oblasti FMCG
  • člověk se zkušeností při tvorbě věrnostních programů
  • flexibilní a změny vnímáte jako součást života/práce, jste schopný změny rychle zprocesovat
  • dokážete hovořit věcně a poradit si s argumenty top manažerů
  • AJ je velkou výhodou, nikoliv však podmínkou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Výkonnostní bonus
  • Stravenky
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Sleva na firemní produkty
  • Cafeterie
  • Multisport karta
  • Kurzy anglického jazyka