Senior Key Account Manager FMCG

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
75 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
19-23-355068
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený Key Account Manager v oblasti FMCG?

Máte dobré vztahy v Kauflandu, Lidlu a Penny Marketu?

Domluvíte se perfektně anglicky?

Pokud ano, tak neváhejte a čtěte dál!

Hlavní zodpovědnosti:

  • příprava objemových prognóz, plány, analýza odchylek a návrh případných opatření
  • pořádání každoročních schůzek se svými zákazníky (dohody týkající se služeb a podmínek)
  • pravidelně navštěvuje zákazníky podle plánu návštěv
  • připravuje prodejní informace a sleduje prodejní a měřící cíle dohodnuté se zákazníky
  • optimalizuje umístění na prodejnách
  • provádění a kontrola dohodnutých merchandisingových aktivit, distribuce sortimentu a zavádění nových produktů, umístění produktu a speciální propagace
  • průběžně monitoruje a analyzuje trh klíčových klientů, vyvíjí a doporučuje strategie, jak se přizpůsobit změnám na trhu
  • hledání nových distribučních kanálů a navrhování rozvojových opatření pro řízení prodeje
  • zodpovědnost za udržení dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • informuje klienty o nových produktech a službách při jejich zavedení
  • doporučuje produkty a služby, které dobře vyhovují obchodním potřebám klientů
  • spolupracuje a koordinuje činnost s agenturami
Požadavky

Kdo je ideální kandidát?

  • Zkušenost na obdobné pozici KAM, Senior KAM, National KAM atp.
  • FMCG zkušenost podmínkou
  • Zkušenost s moderním trhem - dobré vztahy v Kauflandu, Penny Marketu a Lidlu
  • Angličtina a čeština/slovenština na komunikativní úrovni
  • Týmový hráč
  • Člověk, který dokáže být mentorem a poradí juniorním kolegům
  • Obchodník orientovaný na výsledky
  • Analytická mysl a radost z práce s čísly - forecasting, reporting aj.
  • Zkušenost s e-commerce výhodou
Benefity

Podívejte na skvělé benefity!

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Roční bonus
  • Služební automobil
  • Laptop
  • Mobilní telefon
  • Stravenky 120 Kč
  • Sleva na produkty společnosti za zlevněnou cenu - max 2.000 Kč/měsíc
  • Životní pojištění a pojištění s následkem trvalé invalidity
  • Doplňkové penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Masáž na pracovišti
  • Poradenský program pro spolupracovníky v případě životních událostí