SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER | B2B | SLUŽEBNÍ AUTO

Obor
Plný úvazek
Mzda
85 000 - 90 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-23-401766-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybuješ se už pár let v oblasti obchodu a přání zákazníka je pro tebe na prvním místě? Pak čti pozorně dál, protože tahle výzva by pro tebe mohla být to pravé!

Rozšiřujeme tým o zkušené B2B obchodníky, kteří se bez problému domluví anglicky.

Tvým úkolem bude:

  • péče o stávající portfolio zákazníků v rámci jižních Čech
  • nové akvizice
  • zajištění zakázek od A do Z
  • komunikace s nákupčími a obchodními řediteli společností
  • analyzovat trh a vyhodnocovat příležitosti

Na nic nečekej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky
  • alespoň 5 let zkušenosti na obchodní pozici
  • komunikativní angličtina (úroveň B2)
  • zkušenost v B2B sektoru
  • zkušenost s retailem, e-commerce velkou výhodou
  • orientace na trhu
Benefity
  • 4 týdny dovolené + 5 dní volna na cokoliv
  • služební auto
  • zaměstnanecké slevy na celý sortiment
  • karta Multisport
  • příspěvky na stravování
  • interní i externí školení, jazykové kurzy