Senior Infrastructure Engineer - OpenShift

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345624
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budete provozovat, rozvíjet naši globální, víceklastrovou platformu Red Hat OpenShift, která stojí v srdci strategie digitalizace naší společnosti. Pracujte v malém, vysoce kvalifikovaném, motivovaném a celosvětově rozšířeném týmu jedinečných infrastrukturních a dalších odborníků.

Náplň práce:

  • Zajištění provozu a správy naši globální kontejnerovou platformu Red Hat OpenShift on-prem a cloud. To zahrnuje dohled na každodenní provoz, údržbu, opravy, aktualizace a úpravy
  • Konzultace, podpora a zajištění, aby aplikace fungovaly na kontejnerové platformě
  • Dále vyvíjet, testovat a implementovat platformu napříč novými regiony, technologiemi a infrastrukturami (na místě / v cloudu).

Aplikace, které budete používat:

  • Red Hat Enterprise Linux.
  • Red Hat OpenShift Container Platform
  • Skladování kontejnerů Red Hat OpenShift (založené na GlusterFS)
  • Splunk, Dynatrace
  • Microsoft Azure
Požadavky
  • Hluboká znalost platformy Linux, nejlépe Red Hat Enterprise
  • Nejlépe znalosti Red Hat OpenShift (není nutností)
  • Zkušenosti se správou síťové a serverové infrastruktury
  • Pracovní zkušenosti se Splunkem (výhodou)
  • Umět anglicky v každodenní mluvené komunikaci
  • Schopnost pracovat samostatně a umět si stanovit priority
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Extra týden dovolené navíc (25 dní / rok)
  • 6 placených dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy
  • Plná náhrada mzdy až do 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • Plně placené stravenky
  • Program zaměstnaneckých výhod CAFETERIA
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub pro zaměstnance
  • Certifikace, školení
  • Placené jazykové kurzy