Senior design engineer, Plzeň, mzda až 75 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
9-10-348016
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do plzeňské výrobní firmy obsazujeme pozici SENIOR DESIGN ENGINEERA.

Jeho úkolem bude práce v 3D konstrukčním programu, ve kterém bude navrhovat plastové a plechové díly pro sériovou výrobu.

Máte zkušenosti z obdobné pozice? Chcete se posunout dál? Přihlaste se!

Požadavky
  • VŠ vzdělání - elektro/strojní nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí
  • zkušenost z pozice konstruktéra, pro návrhy dílů v sériové výrobě
  • zkušenost návrhů plastových a plechových dílů
  • velmi dobrá orientace v technické výkresové dokumnetaci
  • angličtina na komunikativní úrovni
Benefity

Společnost nabízí:

  • 25 - 27 dní dovolené
  • náborový bonus v hodnotě 20 000 Kč
  • finanční bonusové ohodnocení - jednou za půl roku
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • závodní stravování
  • možnost jazykových kurzů
  • flexibilní pracovní doba