Senior Data Analyst

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345747
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Senior Data Analyst, který se připojí k našemu týmu. Skvělá příležitost pracovat v IT s novými technologiemi a v mezinárodním prostředí.

Náplň práce

  • interpretace dat, analýza výsledků pomocí statistických technik
  • vývoj a implementace analýz dat, systémů sběru dat a dalších strategií, které optimalizují statistickou účinnost a kvalitu
  • získávání dat z primárních nebo sekundárních zdrojů dat a údržba databází
  • vyhodnocování metod a mapování zdrojových cílů a specifikačních dokumentů modelu pro soubory dat.
  • vytváření sestav osvědčených postupů založených na těžbě dat, analýze a vizualizaci
  • vyhodnocení interních systémů z hlediska účinnosti, problémů a nepřesností, vývoj a údržba protokolů pro zpracování a čištění dat
  • přímá spolupráce s vedením a uživateli při shromažďování požadavků
Požadavky
  • nejméně 6 let zkušeností s inventarizací a analýzou obchodních požadavků
  • nejméně 2 roky zkušeností v oblasti správy kmenových dat nebo metadat
  • silné porozumění v oblasti správy dat, ideálně zkušenosti s rozvojem datové strategie
  • zkušenosti s vývojem rámců správy dat, zásad a procesů
  • pracovní zkušenosti s implementací zásad a procesů souvisejících s ochranou osobních údajů a správou dat
  • zkušenosti s technologií a nástroji P&O
  • silné dovednosti v oblasti řízení změn a agilního přístupu
  • plynulá angličtina
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny placeného zdravotního volna
  • stravenky
  • bonusy za doporučení
  • multisportka
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na zajímavých projektech
  • aktivní využívání cizích jazyků
  • zajímavé platové ohodnocení