Senior Business Partner| HR| Vzdělávání| Chomutov

Referenční číslo
8-14-357068
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste HR se zkušenostmi v oblasti vzdělávání a rozvoje pracovníků? Hledáte uplatnění na chomutovsku? Máme pro Vás pracovní příležitost, která se neodmítá :)

HR BUSINESS PARTNER se bude věnovat těmto oblastem:

  • Rozvoj zaměstnanců
  • Hodnocení zaměstnanců
  • Správa systému pro tréninky
  • Plánování a realizace vzdělávacích aktivit
  • Poskytování podpory managementu v rámci svěřené oblasti
  • Vytváření reportů, analýz a statistik
Požadavky

Jak by měl vypadat kandidát/-ka na pozici HR BUSINESS PARTNER?

  • VŠ vzdělání (ekonomie, personální management, andragogika, psychologie)
  • min. 3 roky zkušeností v oblasti HR
  • Zkušenosti s talent management, procesem hodnocení, rozvojem zaměstnanců
  • Zkušenosti s řízením projektů v oblasti lidských zdrojů
  • MS Office - znalost MS Excelu podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
Benefity
  • Zaměstnání v rozvíjející se firmě
  • Možnost osobního růstu a získávání poznatků také v mateřském závodě v zahraničí
  • Individuální výuku cizích jazyků
  • Věrnostní příspěvky
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost návštěvy sportovního zařízení zdarma