ÚČETNÍ | IFRS l Praha 1

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-7-397837-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Čísla Vás baví, jste učenlivý/á a pracujete rychle?

Pojem IFRS Vám není cizí?

Ano? Pak hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • evidence a účtování přijatých, vydaných faktur, bankovních transakcí, majetku vč. odpisů, pokladny, interních dokladů
  • zpracování přiznání k DPH, Kontrolního hlášení a Souhrnného hlášení
  • příprava měsíčních závěrek dle českých účetních standardů
  • příprava měsíčních závěrek dle mezinárodních účetních standardů IFRS
  • analýzy a reporting dle zadání managementu
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci

Lokalita: Praha 1

Nástup: co nejdříve

Požadavky
  • Znalost daňové problematiky (DPH, daň z příjmu PO)
  • Znalost českých účetních standardů
  • AJ pro komunikaci s Maďarskem
  • Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excelu)
  • Spolehlivost, pečlivost a proaktivní přístup
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na MHD
  • Kurzy AJ
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafeterie
  • Kariérní růst