SENIOR ACCOUNTANT

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
16-7-407317
Popis pozice

Do nově vznikající firmy hledáme Senior účetní/ho. Pokud se domluvíte anglicky a ovládáte účetnictví, zašlete nám své CV!

Náplň práce:

  • dohled nad finančními aktivitami společnosti
  • příprava účetní závěrky, analýza dat
  • rozpočtování, příprava daňových přiznání a koordinace auditu (interní, externí)
  • podílení se na finančním rozhodování
  • plánování a prognózování, účast na strategickém řízení
  • výkaznictví, kalkulace, odpočty, dobropisy, faktury, platby
  • zodpovědnost za zpracování daňových a nedaňových výkazů
  • identifikace trendů v oblasti financí
  • administrativa spojená s účetnictvím
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti financí
  • zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • znalost US-GAAP
  • AJ na komunikativní úrovni (psaná/mluvená)
  • silné organizační schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • kompletně hrazené páteční obědy
  • další benefity