SAP Business coordinator

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
4-10-347598
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme spoustu zajímavých nových projektů, rozšiřujeme se, nestíháme..., a proto hledáme nadšence pro SAP! Do týmu v Ostravě hledáme nejen zkušené a praxí ostřílené profíky, ale rádi dáme příležitost i těm méně zkušeným - proč by taky ne? Každý přece nějak začíná a hledá svůj vysněný job! Tak pokud opravdu chceš na sobě zapracovat a něco se naučit - rádi Ti tu možnost dáme!

Náplň práce:

  • podpora SAP aplikací
  • analýza a implementace požadavků uživatelů
  • stanovení a rozvoj business procesů
  • práce na nových projektech
  • příprava testovácích plánů a samotné testování
  • kontrola autorizací
  • komunikace s kolegy v zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělán
  • praxe / zájem o oblast SAP finančních modulů (I, FI-AA, CO-OM, CO-PC)
  • schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • komunikativní AJ - denní využití
Benefity
  • flexibilní pracovní doba - MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA!
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • odborné a jazykové kurzy