Samostatny/á účetní - milovníci zvířat

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
19-7-366743
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte bohaté zkušenosti z pozice samostatné/ho účetní/ho? Čísla a práce s nimi je Vaší vášní a chcete nabrat nové a zajímavé zkušenosti z rostoucí mezinárodní firmy?

Náš dynamický kolektiv nyní hledá ostříleného matadora!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • Kompletní vedení účetnictví několika firem
  • Příprava daňových přiznání k DPH
  • Kontrola a účtování přijatých a vystavených faktur
  • Příprava podkladů pro audity
  • Úzká spolupráce při ověřování účetních závěrek
  • Zpracování statistických výkazů
  • Sestavení měsíčních a čtvrtletních závěrek podle IFRS - po zapracování
  • Ad hoc účetní úkony

Jestli máte doma domácího mazlíčka, je u nás vítaný! Máme totiž dog friendly office!

Možnost dalšího pracovního rozvoje i karierního růstu!

Nástup možný IHNED

Lokalita PRAHA 1

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Komunikativní angličtina (min. B2) - firemní jazyk je AJ
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Komplexní znalost účetnictví
  • Znalost MS Office, programu Navision výhodou
  • Pečlivost, samostatnost, schopnost pracovat i na více úkolech najednou
Benefity
  • 25 dní dovolené (po 3 letech týden navíc)
  • 3 sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Elektronické stravenky ve výši 130 Kč (55 % hradí zaměstnavatel)
  • Multisport karta (200 Kč si hradí zaměstnanec)
  • Jazykové kurzy - AJ + NJ
  • Penzijní připojištění (2% z měsíční hrubé mzdy)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Dogfriendly office
  • Kariérní růst