SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-7-404120
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako samostatný/á účetní? Domluvíte se anglicky a láká Vás kariéra v mezinárodní společnosti? Jste týmový hráč a nebojíte se nových výzev? Pak nám pošlete svůj životopis!

Do mezinárodní farmaceutické společnosti sídlící v centru Prahy hledáme kandidáty/kandidátky se zkušenostmi z celé účetní oblasti, včetně DPH přiznání a ostatních daní.

Náplň práce:

  • účtování přijatých a vydaných faktur do Scaly (tuzemské I zahraniční),
  • vystavování faktur za služby,
  • účtování majetku – odpisy – aktivace majetku,
  • účtování bankovních výpisů, zadávání příkazů do banky
  • účtování interních dokladů a jejich vystavování (například - časové rozlišení nákladů, dohady – měsíční),
  • zpracování přiznání k DPH, souhrné hlášení a Kontrolní hlášení,
  • účtování transakcí – pokladní účtenky z dodaných vyúčtování od zaměstnanců,
  • zaúčtování cestovních příkazů včetně jejich kontrol,
  • spolupráce na různých ad hoc úkolech, např. podpora marketingu při kontrolách SÚKL, reporting na ČAFF apod.

Lokalita: Praha 1

Nástup: ihned

Mzda: 50 000 Kč, po zkušební době 55 000 Kč

Pracovní doba: 8,30 – 17,00

Požadavky
  • Prokazatelné zkušenosti z oblasti účetnictví,
  • znalost anglického jazyka a odborné terminologie,
  • zkušenosti z mezinárodního prostředí výhodou
  • nutná znalost účetních standardů, IFRS výhodou,
  • pokročilá znalost MS Excel - kontingenční tabulky, funkce SVYHLEDAT,
  • nutná odolnost proti stresu, positivní myšlení, týmovost.
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • výuka anglického jazyka
  • penzijní připojištění
  • stravenkový paušál,
  • 5 týdnů dovolené
  • práce v centru města