SAMOSTATNÝ/Á FINANČNÍ ÚČETNÍ | AŽ 45 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-7-384087
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás práce s čísly a milujete účetnictví? Máme pro Vás skvělou příležitost, pro někoho možná změnu! Nejsme výrobní firma, ani automotive. Nabízíme logistické služby a budeme rádi, když se přidáte k nám do týmu!

Hledáme samostatnou/samostatného HLAVNÍ/HO ÚČETNÍ/HO! Tento člověk bude podporou pro tým účetních, bude mít na starosti zpracování daňových přiznání, reporting, zpracování výkazů a další činnosti.

Takže! Pokud máte účetní a daňové zákony v malíčku, orientujete se v daňové problematice a cítíte, že tohle je pro Vás výzva, případně změna.. no tak nám pošlete Váš životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • Znalost AJ/NJ na úrovni B1
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 4 roky
  • Znalost daňové problematiky a zákonů
Benefity
  • Finanční bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na vzdělávání a další osobní rozvoj