Samostatný/-á účetní

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-7-381734
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy se sídlem v Ústí nad Labem, hledám kandidáta na pozici samostatný/-ná účetní!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletní vedení účetní agendy společnosti
  • vedení záznamů v daňové oblasti ve spolupráci s daňovým poradcem, mzdové agendy ve spolupráci s mzdovou účetní
  • zodpovědnost za včasné zpracování měsíčních a ročních závěrek, podkladů týkajících se daní, intrastatu a ostatních hlášení oprávněným autoritám
  • vedení a aktualizace interních směrnic týkajících se účetnictví
  • komunikace, získávání a ověřování informací napříč odděleními společnosti
  • komunikace s úřady, bankami, pojišťovnami, zákazníky i subdodavateli
  • podíl na plánování, controlingu a reportingu výsledků společnosti
  • aktivní účast na školeních a poradách
Požadavky

POŽADUJEME:

  • znalost AJ na komunikativní úrovni nutností
  • alespoň SŠ administrativního směru
  • pokročilou znalost českých účetních standardů, IFRS výhodou
  • prokazatelnou, alespoň 3 letou praxi s komplexním vedením účetnictví
  • samostatnost, aktivní přístup, komunikativnost a logický úsudek
  • pokročilou znalost práce na PC (Windows, MS office, databáze)
  • znalost účetního systému SAP B1 výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Benefity

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
  • Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • Mzda odpovídající schopnostem a důležitosti práce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky na stravování
  • 13. Plat