SAMOSTATNÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | ELEKTRONIKA | 100% HOME OFFICE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-30-345533
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zahraničního výrobce senzorů pro automatizaci hledáme šikovného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro celou ČR!

Náplní práce bude:

  • akvizice nových klientů
  • analýza klientských potřeb
  • budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • zpracování cenových nabídek
  • podpora obchodní strategie společnosti
  • návštěvy u klientů - cca 80% času

Možnost pracovat odkudkoliv z ČR.

Nástup možný IHNED.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe v obchodě pro výrobní zákazníky
  • znalost angličtiny pro denní využití (zahraniční nadřízený)
  • samostatné jednání, kreativita, orientace na zákazníka
  • zodpovědnost za dosažení plánovaného výsledku
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat po území ČR (potenciálně SK, PL)
  • znalost francouzštiny velkou výhodou
Benefity
  • roční bonus na základě plnění cílů
  • 100% home office
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • mobil, notebook