ZÁKAZNICKÁ PODPORA| RJ A AJ

Referenční číslo
8-6-406606-1
Popis pozice

Máte zkušenosti s administrativou nebo zákaznickým servisem? Umíte se domluvit rusky a anglicky? Orientujete se v ERP systému? Excel je Váš kámoš? Pak jste náš člověk!

Jako Internal Sales pro střední a východní Evropu budeš mít na starosti:

  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s externím obchodním týmem
  • Tvorba a odesílání nabídek
  • Pomoc s rozsáhlými požadavky na nabídky
  • Podpora externího obchodního týmu
  • Tvorba obchodních reportů
  • Řešení stížností zákazníků
  • Průzkum spokojenosti zákazníků
  • Koordinace dvoutýdenních porad s obchodním týmem
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Min. 2 roky praxe v administrativě nebo na zákaznické podpoře
  • angličtina a ukrajinština pro komunikaci se zákazníky a vedením
  • Znalost MS office
  • Zkušenosti s ERP systémem (např. Oracle) a CRM jsou výhodou
Benefity
  • Mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • věrnostní bonusy
  • další vzdělávání
  • možné školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ