SALES SUPPORT | ATHÉNY | RELOKAČNÍ BALÍČEK

Plný úvazek
Mzda
1 300 - 1 500 €
Referenční číslo
6-6-358023
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PRÁZDNINY KONČÍ... nebo ne?!?

A co si takhle prodloužit "léto" v ŘECKU?

Moře, pláže, olivy a super práce v partě lidí z celého světa?

Mezinárodní firma v Řecku, která spolupracuje s nejznámějšími společnostmi na světě, potřebuje nové členy týmu.

Týmu, který bude poskytovat technickou a zákaznickou podporu v češtině/slovenštině.

Bude Ti svěřeno portfolio firem, kterým budeš k ruce a budeš na telefonu.

Pracovní doba od pondělí do pátku a víkend na vlnách :-)

Veškeré dokumenty, letenky a ubytování hradí firma!

K ruce dostaneš "buddyho", který Tě nenechá ve štychu!

Tak už nečekej a pošli CV!

Požadavky
  • rodilý mluvčí - čeština nebo slovenština
  • dobrá znalost angličtiny (B2, interní komunikace v AJ)
  • dobré komunikační schopnosti (komunikace s klienty v ČJ/SJ)
  • flexibilita - nástup možný ihned
  • praxe v administrativě, zákaznickém servisu apod. výhodou
  • opalovací krémy s sebou :-)
Benefity
  • cestovní výdaje do Řecka (letenky atd.)
  • ubytování v Athénách na dva týdny
  • 13. a 14. mzda + provize
  • slevy (restaurace, obchody, fitness atd.)
  • podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů
  • jazykové kurzy (řecký jazyk)
  • firemní lékař