SALES SUPPORT, 30-35h/t., 26-28 000 Kč/m

Druh pozice
Brigáda
Mzda
26 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
13-1-354609
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o obchod a máte dobré komunikativní schopnosti?

Rádi byste získali praxi v obchodním oddělení v mezinárodní společnosti a hovoříte anglicky?

Máte zkušenost se systémem SAP?

Pro našeho klienta hledáme šikovné kandidáty na pozici Sales Support:

Náplň práce:

  • administrativní zpracování objednávek (nabídková agenda, zadávání objednávek, expedice, fakturace apod.)
  • management e-shopu (aktualizace dat, zakládání klientských účtů, kontraktů apod.)
  • zadávání reklamací
  • komunikace s výrobními závody a servisními středisky
  • denní kontakt se zákazníky (především emailovou formou)
  • reporting

Pracovní doba: 30-35 hod./týdně

Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 2

Mzda: 26 - 28 000 Kč/m

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • znalost systému SAP
  • znalost AJ na pokročilé úrovni (denní komunikace telefonicky)
  • proklientský přístup
  • znalost MS Office balíčku
  • spolehlivost a ochota učit se novým věcem
Benefity
  • podíl na ročním bonusu v případě splnění cílů
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu