OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | PŘÍPRAVKY PRO JEDNOÚČLOVÉ STROJE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-23-405257-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní společnost hledáme do týmu Specialistu prodeje. Máte zkušenost na obchodní pozici? Baví Vás práce na cestách a angličtinu máte v malíčku?

Tak možná právě toto, je ta pravá pracovní výzva pro Vás!

Co je náplní práce?

  • provádění průzkumu trhu a zpracování jeho analýz
  • péče o stávající portfolio zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • zpracovávání poptávek a tvorba nabídek
  • spolupráce na tvorbě obchodního plánu.
  • spolupráce na tvorbě strategie prodeje
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost na obchodní pozici
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • perfetníí komunikační a prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní doba
  • finanční odměny a bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání