SALES REPRESENTATIVE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-23-360750
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený obchodník, v akvizicíh a komunikaci se zákazníkem se cítíš jako ryba ve vodě, domluvíš se anglicky nebo polsky a hledáš novou výzvu! Jednu takovou tady máme! Hledáme akčního kandidáta/ku na pozici SALES REPRESENTATIVE!

Co bude Tvým úkolem:

  • prodej jednorázového zdravotnického materiálu a osobních ochranných
  • analýza a průběžné sledování trhu
  • monitoring konkurence
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • udržování kvalitních vztahů se zákazníky
  • příprava obchodních nabídek ve spolupráci s dalšími útvary společnosti
  • reporting
Požadavky
  • zkušenosti s prodejem zdravotnických pomůcek je velkou výhodou
  • orientace na výsledky a motivace intenzivně pracovat
  • komuniktivní angličtina nebo polština
  • samostatnost a odpovědnost
  • aktivní řidičský průkaz, sk. B
  • zkušenosti v lékařském průmyslu velkou výhodou
  • práce v renomované, dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti
  • smlouva na dobu neurčito
  • 5 týdnů dovolené
  • služební auto
  • mobilní telefon, notebook jsou samozřejmostí