Sales & Marketing Manager (CEE)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
100 000 - 115 000 Kč
Referenční číslo
19-19-356356
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Buďte u vytvoření nového nového oddělení mezinárodní společnosti, jehož tým budete mít prostor si vybrat.

Je Vám blízká oblast Pet food a máte v ní i částečnou zkušenost? Je Vám blízký model start-upu a už se nějakou dobu rozhlížíte po podobné roli?

Na pozici Sales & Marketing Manager budete:

  • monitorovat a analyzovat prodejních KPIs, výnosy a další
  • budete v roli manažera pro menší lokální tým včetně koordinace jejich práce (dílčích úkolů)
  • mít na starost optimalizaci online obchodu s cílem dosahovat profitability
  • podporovat rozvoj lokální cenové strategie
  • udržovat monitoring a mapování trendů a konkurence na trhu (CZ, SK) v rámci pet foodu
  • hodnotit obchodní výsledky zaměřené na podporu prodeje (online) a další přímé marketingové aktivity
  • monitorovat klíčové cesty u online marketing kanálů
  • kooperovat s mezinárodními pobočkami
Požadavky
  • ochota relokovat se do Krakowa (6-12 měsíců)
  • angličtina level B2 (mezinárodní komunikace s pobočkami)
  • orientačně 5 let relevantních zkušeností na obchodně marketingové pozici
  • ecommerce znalost (velkou výhodou)
  • zkušenost s Petfood (výhodou)
  • znalost analytických (obchodních) způsobů pro měření KPIs a praktická znalost Excelu
  • schopnost prezentovat data, metriky, trendy a vyvazovat z nich postupy
  • zkušenost s vedením týmu (hiring, rozvoj a vedení lidí)
  • schopnost sebereflexe a zaměření se na výsledky
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • cafeterie
  • sleva na produkty společnosti
  • mobil, notebook
  • občerstvení na pracovišti a firemní akce