SALES MANAGER | Datová centra

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
20-23-406531-1
Popis pozice

Máte zkušenosti jako Sales Manager? Orientujete se v průmyslu?

Pro našeho významného klienta v oblasti technologické infrastruktury hledáme kandidáta na pozici Obchodní manažer, který umí komunikovat v angličtině a je proaktivní!

Co bude náplní Vaší práce?

  • akvizice nových zákazníků a péče o stávající
  • zpracování cenových nabídek
  • vedení obchodních jednání
  • plnění obchodního plánu
  • prezentace produktového portfolia společnosti
Požadavky
  • SŠ, VŠ ekonomického či technického směru
  • dvouletá praxe na podobné pozici
  • schopnost komunikovat v AJ
  • umění vyjednávat
  • proaktivní přístup, spolehlivost, flexibilita
  • orientace na zákazníka a na výsledek
  • obchodní zkušenost z oblasti průmyslu nebo s technickým produktem
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • automobil i k soukromým účelům
  • Multisportka

A spoustu dalších výhod