SALES SPECIALISTA | AUTOMOTIVE | HOME OFFICE AŽ 50%

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
11-23-400159-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s akvizicemi/projekty v automobilovém průmyslu? Praxi v oblasti prodeje či na jiné obchodně-technické pozici? Domluvíte se plynule anglicky nebo německy? Výborně! Poté mi neváhejte zaslat Vaše CV v anglickém i českém jazyce.

Co budete mít na pozici SALES MANAGER na starosti?

  • centrální kontaktní osoba pro zákazníky, včetně projektů
  • zpracovávání dotazů zákazníků, příprava kalkulací a vypracovávání cenových nabídek, prezentace a vyjednávání nabídek na všech úrovních a ve všech odděleních zákazníka v koordinaci s vedoucím prodeje
  • řízení a koordinace akvizičních projektů, včetně plánování a plnění nákladových cílů
  • účast v projektových týmech a realizace prodejních úkolů v projektech
  • obsluha zákazníků u sériových projektů (podpora sérií včetně řízení změn), vyhodnocování změn společně s odpovědnými pracovníky, odděleními a projednávání změn se zákazníkem
  • podpora při přípravě zpráv o prodeji a pomoc při přípravě obchodního plánu a cestovní mapy
  • vypracování plánů klíčových zákazníků
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost AJ slovem i písmem NJ velkou výhodou
  • zkušenosti v oblasti dodávek pro automobilový průmysl
  • proaktivní, nadšený a samostatný přístup k práci
  • vyjednávací dovednosti
  • schopnost uzavírat obchody
  • podnikatelské myšlení a jednání
  • ŘP skup. B
Benefity

Možnost Home Office až 50%

5 týdnů dovolené

Odborná školení

Příspěvek na penzijní připojištění

Dotované závodní stravování