SALES DEVELOPMENT CONSULTANT | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Lokalita
Obor
Referenční číslo
4-23-407094
Popis pozice

Jsi rozený obchodník, který by rád uplatnil své zkušenosti v úspěšné společnosti? Pokud se domluvíš anglicky, čti dále. Máme tady pracovní pozici přímo pro Tebe!

Náplň práce:

  • budováni vztahů s klienty
  • strategické plánováni a optimalizace řešení pro naše obchodní partnery
  • spolupráce na adaptaci nových členů
  • cestováni v rámci svěřeného regionu
  • účast na klientských akcích
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B2
  • prokazatelné výsledky na obdobné pozici v B2B min. 3 roky
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • MS Office - Excel
Benefity
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • zvýhodněné tankovací karty pro soukromé užití
  • 3 sick days
  • narozeninový den volna
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta také pro rodinné příslušníky
  • příspěvek až 24 000 Kč/rok do penzijního pojištění
  • stravenková karta
  • vzdělávací kurzy