Sales controller up to 75 000 Kč + BONUS

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-11-338208
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti ve výrobním sektoru? Nejlépe na pozici SALES CONTROLLER? Tak právě hledáme Vás:

Náplň práce:

* Organizace a sledování všech aktivit v oblasti finančního prodeje
* Identifikovat nesrovnalosti a proaktivně hledat řešení, která zabrání chybám v budoucnu
* Minimalizovat ztráty způsobené přijetím nepřesných a nesprávně vysvětlených nároků od zákazníka
* Zajišťuje, aby všechny nabídky z prodeje zákazníkovi splňovaly minimální požadavky na marže stanovené vrcholovým managementem
· Úzce spolupracuje s týmy pro prodej, dodávky, řízení podniku, řízení, kvalitu a řízení projektu
* Sleduje celkovou ziskovost zákazníků
* Sleduje proces od CD & V / zákaznické smlouvy / do plánovaných a aktuálních odchylek
* Řízení CAPEX / nástrojů

Požadavky

* Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie nebo finančního řízení
* Velmi dobrá znalost anglického jazyka
* Vynikající znalosti MS Office, konkrétně MS Excel
* Silná znalost firemních procesů

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba (9.30 - 14.30 hod. - na konci měsíce hodinový limit musí být 160 hodin)
* Oběd 100 Kč / den
* Bonus (3-4% měsíčně)
* Masáže uvnitř firmy (500 Kč měsíčně)
* Příspěvek na penzijní / životní pojištění po zkušební době
* Možnost využití jídelníčku společnosti
* Roční bonus do výše 6000 Kč při maximálně 5 dnech nepřítomnosti z důvodu nemoci
* Zaměstnanecké slevy na firemní produkty