ROZPOČTÁŘ / POZEMNÍ STAVBY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-3-406658-1
Popis pozice
  • máte zkušenosti se zpracováním kalkulací do cenových nabídek
  • angažujete se v kontrole výkazů, výměru dle projektové dokumentace nebo i

tvorbě harmonogramů a formulářů do nabídek veřejných soutěží

  • příprava podkladů pro realizaci a

poptávky subdodávek a materiálů vám je známa

Požadavky
  • potřebujete min. SŠ vzdělání, stavebního směru výhodou
  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici sú +
  • uživatelská znalost práce na PC , Office programy, rozpočtářské programy
  • řidičský průkaz sk. B
  • role dostupná i pro absolventy se organizačními, komunikativními schopnostmi či dovednostmi samostatného řešení problémů
  • velmi dobré technické a sociální zázemí s možnost kariérního růstu
  • vzdělávací programy zarvno studia při zaměstnání
  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • Multisport kartu
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce